Nabídka práce > VEDOUCÍ POBOČKY ZLÍN- PERSONÁLNÍ MANAŽER - OBJ442 ( obchodní zastoupení)

VEDOUCÍ POBOČKY ZLÍN- PERSONÁLNÍ MANAŽER - OBJ442 ( obchodní zastoupení)

Náplň práce

- výběr personálních konzultantů (4 pracovníci)
- řízení týmu personálních konzultantů
- průběžné zaškolování
- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
- jednání se zástupci firem, které poptávají zaměstnance
- péče o svěřené zakázky a kontrola průběhu řešení zakázky
- odpovědnost za obchodní výsledky kanceláře
- pravidelné reporty

Požadavky

- zkušenosti v oblasti lidských zdrojů a obchodní činnosti
- schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků
- manažerské dovednosti
- schopnost pracovat podle stanovených pravidel
- obchodní a podnikatelský duch
- kontakty ve firmách výhodou
- vlastní kancelář s vybavením / zastoupení po celé ČR /
- minimální vstupní investici

Nabízíme

- dlouhodobé partnerství v oblasti zprostředkování zaměstnání
- nadstandardní provizní ohodnocení
- technické zázemí
- školení a každodenní podporu
- obchodování v online databázovém systému firem a uchazečů
- přístupy na pracovní servery pro inzerci pracovních pozic
- veškerý právní servis, podporu při řešení obchodních smluv

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Personalistika a HR, Služby,
  • Požadované vzdělání: min. středoškolské
  • Požadované jazyky: Výhodou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Zlín