Nabídka práce > Investiční makléř/ka

Investiční makléř/ka

Náplň práce

Jsme marketingová společnost Sign Up Company s.r.o., která spolupracuje s mezinárodními obchodníky na kapitálových trzích. Společnost je tvořena týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi.
Hledám do svého týmu člověka, který se zajímá o oblast obchodu a marketingových služeb , je pracovitý a nebojí se komunikovat na bázi telefonu či osobních schůzek.

Požadavky

Nabízíme

Nabizím:
V rámci 6 měsíců kariérní postup na vyšší pozici a možnosti podílet se na chodu společnosti
Možnost práce v zahraničních pobočkách po celém světě
Po uplynutí 3 měsíční zkušební doby zvýšení fixního platu
Provizní systém + motivační bonusy
Kurzy cizích jazyků

Informace o pozici

  • Sign Up Company s.r.p
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 000 Kč- 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno Orlí 36