Nabídka práce > Referent stavebního odboru

Referent stavebního odboru

Náplň práce

- územně plánovací činnost, územně analytické podklady a územní rozhodování.
- je zajištění přípravy investičních akcí, zpracování investičních záměrů a zajištění projektové přípravy, zajišťování smluv na věcná břemena, příprava a zhotovení návrhů smluv na zhotovitele díla, příprava podkladů na pro výběrová řízení a veřejné soutěže, výkon činnosti speciálního silničního stavebního úřadu, výkon technického dozoru, zpracování statistických výkazů o investicích.

Požadavky

1/ Odborné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu stavebního zaměření nebo příbuzného oboru, dále střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou
2/ Odborná praxe: praxe ve správní činnosti vítána
3/ Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
4/ Požadavky: znalost práce na PC, svědomitost v plnění povinností, samostatnost, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, schopnost řešení konfliktních situací, zvláštní odborná způsobilost dle ust. § 21 zák. č. 312/2002 Sb. vítána, ŘP skupiny ,,B“
5/ Termín podání přihlášky: do 15.3.2018 na adresu Městský úřad Neratovice, Kojetická 1028, PSČ 277 11, k rukám personalistky Dany Šimralové

Nabízíme

platové zařazení: v souladu se zákoníkem práce č. 262/2006, stanovuje Nařízení vlády č. 222/2010 Sb., a Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění - třída 11, rozmezí hrubého platu 20 450,- Kč – 30 750,- Kč + osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na důchodové připojištění, indispoziční volno)

Další informace

Přesné informace na:

Je nutné postupovat dle vyvěšeného oznámení na stránkách města: www.neratovice.cz

Informace o pozici

  • Město Neratovice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 17 000 - 26 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Neratovice