Nabídka práce > PHP programátor

PHP programátor

Náplň práce

Chcete, abyste nemuseli dlouze vysvětlovat, kde děláte? Pojďte pracovat do Slevomatu! Rozšiřujeme tým o PHP programátora.

Láká vás, že vaše práce ovlivní denně více než 200 000 lidí v ČR?

Tolik lidí totiž denně navštíví Slevomat (o Vánocích i daleko víc) a tihle všichni uvidí vaši práci!

Právě hledáme PHP programátory, juniory i seniory, kteří milují krásný kód a libují si v přesnosti a preciznosti. Tým rozšiřujeme, protože stávající programátoři na své pozici rostli, posunuli se v rámci firmy na zbrusu nové pozice a chopili se výzvy vyvíjet v Reactu nebo v interním týmu vývojářů mobilní aplikace (kde je btw stále otevřená pozice iOS vývojáře, kdo by měl zájem).

Požadavky

Pojďte se také chopit výzvy vyvíjet jeden z nejnavštěvovanějších webových projektů v ČR. Zařaďte se do týmu špičkových programátorů, kde budete mít možnost růst, učit se a nechat se inspirovat těmi nejlepšími z oboru.

Když jste slevomatím programátorem, nemusíte dlouze vysvětlovat v jaké firmě pracujete a na čem zrovna makáte; jedničku na trhu zná každý a hned ví, že kvalitní vývoj stavíme na přední místo.

Používáme PHP 7, nejnovější Nette a Symfony, Doctrine, MySQL 5.7 (Percona), dále také Git, Phing, Grunt, PHPUnit, TeamCity, Nginx, Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, Memcached, WebDAV, máme 12 serverů a do DB chodí ~3M dotazů za hodinu. Záleží nám na bezpečnosti i rychlosti.

Chcete se k nám přidat? Ozvěte se!

Nabízíme

Práci v mladém týmu v obklopení inspirativních kolegů a inspirativních kolegyň
Inovativní a dynamické prostředí nakloněné zkoušet nové technologie a sledovat nejnovější trendy např. z oblasti bezpečnosti
Atmosféru svobodné firmy a šéfy, se kterými se chodí na pivo nebo pije rovnou v kanceláři (a další foto)
Otevřenou firemní kulturu a zajímavé zaměstnanecké akce (a další a další)
2 pátky do měsíce věnované vlastním projektům, rozvojovým aktivitám, interním hackathonům
Sdílení zkušeností a propojení mezi programátory v investorské skupině Miton (Skrz, Rohlík, Bonami, a další)
Vietnamská večerka hned naproti a skvělé restaurace kousek od kanclu
Nejlepší párek v rohlíku v celé Praze hned u tramvaje po cestě z práce (nebo jako snídaně ve směru do práce)
Volná pracovní doba respektující jedinečnosti denního režimu programátorů (choďte si do práce až se vyspíte a programujte klidně až do rána)
Vtipná týmová komunikace přes Slack
Nadprůměrné platové ohodnocení, schopné lidi si umíme hýčkat
Práci na živnostenský list (značka ideál) nebo hlavní pracovní poměr
Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru - metro C, metro A, tram 4, 10, 16, 22, 51, 55, 57, 59, 135)

Další informace

Nečekejte a ozvěte se nám už radši teď hned na prace@slevomat.cz. Připojte něco o sobě - CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, whatever; vyberte a pošlete nějakou vaši reprezentativní ukázku kódu ve funkčním celku, abychom si udělali obrázek a pojďte s námi na kafe, vynikající víno z Moravy nebo drink umíchaný kolegyní barmankou ve slevomatím baru. Rádi vám ukážeme, na čem momentálně pracujeme a dáme řeč o všem, co vás bude zajímat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha