Nabídka práce > Finanční poradce

Finanční poradce

Náplň práce

Baví Vás finance a rádi komunikujete s lidmi? Pojďte s námi změnit zažité stereotypy v oblasti financí. Staňte se svobodnými a udělejte si pořádek ve svých financích a životě..... Zažijte pocit finanční svobody.

Požadavky

ukončené středoškolské vzdělání s maturitou

řidičský průkaz skupiny B

komunikativnost

Nabízíme

máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení

bereme Vás jako partnera, individuálně přistupujeme ke každému, kdo s námi dělá

potřebujete volno, posunout si práci, nebo upravit týden? - není problém, zajíci se sčítají až na konci lovu

pomůžeme Vám se vzděláním, takže budete cennější jak pro nás, tak i na trhu práce

Informace o pozici

  • Veronika Bučková
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 10 000 -30 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Mariánské Lázně a okolí