Nabídka práce > Regionální account manager

Regionální account manager

Náplň práce

- Aktivně akvizujeme klienty z oblastí jako je třeba gastro, wellness, ubytování, cestování v daném regionu.
- S vlastní strategií a s konkrétním návrhem klienty telefonicky oslovíme ohledně navázání spolupráce a taky si s nimi domluvíme schůzku, to už je zcela na nás.
- V případě úspěšné akvizice poradíme klientovi se sestavením slevové akce.
- Komplexně řešíme jednotlivé obchodní případy.
- O klienty pečujeme a tvoříme si své portfolio.
- Monitorujeme konkurenci a porovnáváme slevové nabídky.

Požadavky

- Praxe na obchodní pozici je podmínkou - ideálně z oblastí gastro, hotelnictví, turismus a další...jde především o obchodní talent a schopnost zaujmout.
- Výborné komunikační dovednosti, profesionální vystupování a obchodní duch.
- Dobré organizační schopnosti a timemanagement (plánování času bude zcela na tobě), nám jde především o to, aby si fungoval.
- Kreativní myšlení a nové nápady, které v portfoliu slev chybí.
- Selský rozum.

Nabízíme

- Flexibilní spolupráci na ŽL.
- Přátelský kolektiv a zázemí centrály v Praze - kdykoliv nás můžeš přijet navštívit a také se s námi poradit.
- Obchod z pohodlí domova, kavárny, restaurace...je to zcela na tobě, kde budeš své klienty lovit.
- Motivační provizní systém a pomoc do začátku.
- Vstupní zaškolení a neustálá podpora jak ze strany manažera, tak ze strany dalších kolegů v týmu.
- Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.

Další informace

Hledáme kandidáty pro oblasti:

Praha a Středočeský kraj

Informace o pozici

  • HyperMedia, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Cestovní ruch a ubytování, Management, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek