Nabídka práce > Vedoucí obchodní skupiny

Vedoucí obchodní skupiny

Náplň práce

• nábor a vedení týmu obchodníků
• zodpovědnost za denní úkoly týmu
• kontrola práce obchodníků
• spolupráce na rozvoji obchodníků a na plnění výsledků týmu
• vedení a motivace týmu ke splnění stanovených cílů
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• vytváření individuálních nabídek pro klienta

Požadavky

• min SŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce na PC
• komunikační dovednosti
• prokazatelné zkušenosti s vedením obchodního týmu výhodou
• vlastní kancelář

Nabízíme

• vstupní zaškolení a průběžná školení
• nadstandardní finanční ohodnocení (odměna až 40% z dosaženého obratu)
• možnost dlouhodobé spolupráce
• možnost seberealizace

Další informace

Vedl/a jste již samostatně obchodní skupinu? Máte tým šikovných lidí a hledáte uplatnění pro celý tým? Pak hledáme právě vás, abyste s námi mohl/a dále rozšiřovat portfolio klientů našeho pracovního portálu.

Informace o pozici

  • Personalistka.cz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej, Personalistika a HR, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL