Nabídka práce > Pečovatel v dětské skupině - jeslích

Pečovatel v dětské skupině - jeslích

Náplň práce

Výchova a péče o 10 dětí ve věku 1 - 3 roky.

Požadavky

Požadujeme kladný vztah k dětem, trpělivost, zodpovědnost, plnoletost, čistý TR a odbornou způsobilost k péči o děti v dětské skupině (odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa , odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách , odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele , profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky nebo odborná způsobilost k výkonu povolání) nebo studium výše uvedených oborů.

Nabízíme

Nabízíme brigádu formou dohody na 2 - 3 dny v týdnu, preferujeme dlouhodobou spolupráci. Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv. Jesle jsou v klidné části Prahy 12 v rodinném domku se zahradou.

Informace o pozici

  • Jesle Minísek, z. s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha