Nabídka práce > Key account manager

Key account manager

Náplň práce

- Především u nás budete dělat business s velkými společnostmi a mediálními agenturami, kde půjde převážně o statisícové či milionové objednávky.
- Plánování reklamních kampaní na našich či zastupovaných portálech, které mají milionové návštěvnosti např. HyperInzerce.cz, Uloz.to, Bandzone.cz, Mrk.cz a další.
- Plánování reklamy napříč celým českým internetem - prodej programatické reklamy - např. webech Novinky.cz, -
Centrum.cz, Idnes.cz, Mimibazar.cz a mnoho dalších...
- Budete vést obchodní jednání s marketingovými manažery, řediteli, majiteli společností a velkými hráči na trhu.
- Během obchodních jednání budete vyjednávat ty nejlepší obchodní podmínky a uzavírat dlouhodobé spolupráce.
- Aktivní rozšiřování svého portfolia, péče o klienty a vyhodnocování jejich kampaní.
- Reporting a práce se systémem.
- Sledování konkurence a návrhy nových řešení, reklamních formátů atd.

Požadavky

- Důležité je, aby vás obchod bavil a chtěli jste v tomto oboru být úspěšní a profesionální.
- Na této pozici budou potřeba také dlouhodobé obchodní zkušenosti a skvělý obchodní talent, jelikož budete vyjednávat opravdu s velkými hráči na trhu.
- Schopnost budovat a navazovat dlouhodobé obchodní vztahy.
- Pokud budete mít zkušenost s online marketingem bude to pro vás velká výhoda.
- Výborný timemanagement, určitě by se nemělo stát, že se domluvíte na něčem s klientem a poté to nedodržíte.
- K práci přistupovat pozitivně a mít zodpovědnost.
- Tah na branku, cílevědomost, zdravé sebevědomí a chuť překonávat své hranice.

Nabízíme

- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
- Fixní plat, který je na domluvě a velice motivační nezastropovaný provizní systém, který motivuje k těm nejlepším výsledkům.
- Možnost kariérního růstu, pokud budete patřit mezi ty nejlepší, můžete se stát třeba "kapitánem týmu".
- Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu a stabilitu silného brandu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže, sport atd.
- Notebook, mobilní telefon, služební automobil.
- A třešničkou může být třeba: relax zóna a letní terasa, pitný režim a různé motivační soutěže a teambuildingové akce.

Informace o pozici

  • HyperMedia, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek