Nabídka práce > Grafik

Grafik

Náplň práce

Tušíš, že zlatý řez nenajdeš v cukrárně vedle punčáku, a věříš, že grafikem se člověk nestává první koláží v Malování, ale spíše zakoupením vlastního Photoshopu? Pak jsi možná náš člověk! Aktuálně posilujeme náš tým grafiků o šikovnou posilu, která nám pomůže zvládat grafické zpracování našich nabídek (což bude gro jeho práce) a zapojovat se do projektů, které rozjíždíme (a že jich není málo).

Volná židle je volná jak pro ostřílené, tak pro začínající grafiky.

JUNIOR

Pokud jsi student grafického designu nebo je grafika tvá vášeň a zatím jen koníček:

můžeš nakouknout pod pokličku našich grafiků - předají ti veškeré své znalosti a naučí tvořit bannery a graficky zpracovávat vše, co chceme komunikovat zákazníkům
získat praxi ve firmě, která nikdy neusíná na vavřínech, neustále se vyvíjí a udává nové trendy
odstartovat svou kariéru v oblasti grafiky a nasbírat první pracovní zkušenosti
V začátcích jsme schopni nabídnout i part-time spolupráci, abys to skloubil i se školou.
SENIOR

Jestli jsi naopak zkušený grafik:

pojď být součástí party, kde se grafika dělá kreativně, ale zároveň se zacílením na konkrétního zákazníka
budeš mít okolo sebe parťáky, kteří ti rádi poradí a pomůžou
rádi tě přijmeme do týmu a budeš si moct užívat naší společnosti i mimo práci (večírky, teambuildingy atd.)
můžeš se zapojit do kreativních brainstromingů a činností, které se týkají posunutí Slevomatu zase o kousek dál
Ať už jsi junior, či senior, bude tě čekat kancelář 4 grafiků a našeho kavárníka TOndry, kde už na tebe čeká volná židle.

Čekalo by tě:
Příprava/výroba hlavních bannerů k nabídkám širokého typu a pro různé cílové skupiy
Úpravy a práce s fotografiemi v textu
Podílení se i na dalších aktivitách (např. Prázdninový deník, grafické ladění nového projektu)

Požadavky

Oceníme:
Znalost grafických programů (rozhodně Photoshop, ale základní znalost InDesignu či Illustratoru se taky neztratí)
Kreativitu
Spolehlivost a samostatnost
Rychlost a pečlivost
Zkušenost s grafickou úpravou produktových fotografií

Nabízíme

- nasbírání/využití praktických zkušeností v oblasti grafiky v úspěšné, rychle se rozvíjející firmě, která je špičkou ve svém oboru
- svobodu a volnost při tvorbě bannerů v našich nabídkách a zapojení se do činností, které tě baví
- dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
- mladý, dynamický a veselý pracovní tým
- atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek
- flexibilní fungování (jsme otevřeni jak full-time, tak part-time spolupráci, pokud budeš trávit čas s námi v kancelářích, občasný home-office je samozřejmě v pořádku, ale nechceme externího grafika, chceme parťáka do týmu)
- zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
- nástup dohodou, ale ideálně ještě před Vánoci, ať se více poznáme na vánočním večírku :)

Další informace

Už teď se ti v hlavně honí nápady, jak bys graficky zpracoval nabídku na tatarák nebo co by nemělo chybět v nabídce víkendového pobytu s wellness?
Tak neváhej a zašli své CV, ukázky toho nejlepšího z vlastní tvorby a jaké jsou tvé aktuální časové možnosti na prace@slevomat.cz a do předmětu připiš Grafik.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha