Nabídka práce > Obchodník

Obchodník

Náplň práce

Vyhledávání nových klientů, komunikace se stávajícími klienty osobně, po telefonu či emailem.Návrhy optimálních řešení pro klienty z řad soukromých osob či podnikatelů na základě jejich požadavků, přání a potřeb. Uzavírání smluv s klienty.

Požadavky

Profesionální vystupování, proklientský a zodpovědný přístup, férové jednání, čistý trestní rejstřík, chuť učit se novému

Nabízíme

Pracovní doba dle domluvy, motivující odměnu, možnost práce na ŽL či DPP, osobní trenér, vzdělávací kurzy

Informace o pozici

  • AllinFin
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český,anglický a německý - základy, není podmínkou
  • Plat: Dle dosažených výsledků a osobní domluvy
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Zaměstnanecké soutěže, slevy na kulturní akce, po zapracování možnost služebního mobilního telefonu a notebooku
  • Vhodné pro: ty, které baví obchod v obasti financí ať již z řad bsolventů, studentů či žen na mateřské
  • Místo pracoviště: Brno a okolí