Nabídka práce > Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Náplň práce

Náplň práce:
•organizace a řízení firemního týmu zaměstnanců a subdodavatelů,
•materiálové a technické zabezpečení stavby,
•dohled a kontrola správného provedení stavebních prací,
•dohled na dodržování bezpečnostních předpisů a výrobních postupů,
•vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů

Požadavky

Požadujeme:
•VŠ vzdělání, případně SŠ – nejlépe strojního nebo stavebního oboru,
•autorizaci v oboru pozemní stavby nebo technologická zařízení staveb,
•alespoň 5-letá praxe v oboru výstavby inženýrských sítí,
•výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost,
•ŘP skup. B, uživatelská práce na PC

Nabízíme

Nabízíme:
•hlavní pracovní poměr,
•nástup možný ihned,
•místo pracoviště: Lihovarská 663/38, Ostrava-Kunčičky
•výborné finanční ohodnocení , mzda 40 000 Kč/měsíc,
•zázemí stabilní ryze české firmy,
•možnost získaní nových pracovních zkušenosti, práci v příjemném kolektivu
•benefity: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, možnost závodního stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, vzdělávací kurzy, školení

Další informace

Pro výrobní úsek společnosti HOMOLA a.s. hledáme stavbyvedoucí­ho/stavbyvedou­cí, který/která má zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí (plynovody, horkovody, vodovody a jiné produktovody).

Informace o pozici

  • Homola a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: •benefity: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, možnost závodního stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, vzdělávací kurzy, školení