Nabídka práce > Finanční konzultant

Finanční konzultant

Náplň práce

Péče o svěřené portfolio klientů
Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů
Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
Správa klientské databáze
Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb

Požadavky

- dokončené středoškolské vzdělání, odborné vyučení s maturitou
- dobré komunikační schopnosti, znalost cizích jazyků výhodou
- profesionální a pozitivní přístup k práci
- zdvořilé, příjemné, sebevědomé a ochotné vystupování
- ochota učit se novým věcem
- základní schopnosti práce s PC (Microsoft Office)
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

- vícesložkové odměňování
- prostor pro seberealizaci, rychlý kariérní růst
- práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
- bezplatná školení
- flexibilita práce
- zaměstnanecké výhody
- firemní akce

Informace o pozici

  • ProfiFP
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží