Nabídka práce > Pracovní nabídka pro řemeslníky - Švédsko (Stockholm)

Pracovní nabídka pro řemeslníky - Švédsko (Stockholm)

Náplň práce

Zavedená švédská firma Fixa Ditt Hus (v překladu Oprav svůj dům) hledá nové české spolupracovníky. Důvodem je velké množství zakázek, které dlouhodobě převyšuje naše pracovní kapacity.
Nabídka je určena všem řemeslníkům, kteří mají zájem pracovat v zahraničí.
Zakázky jsou různé a liší se dle požadavků zákazníků. Obecně jde o stavební práce různé míry odbornosti (od jednoduchých fasádových nátěrů až po celkové rekonstrukce domů). Hledáme zejména malíře/natěrače, tesaře, zedníky a obkladače. Nabídka je vhodná pro jednotlivce i skupiny.
U zakázek budete mít velkou míru svobody a je čistě na vás, jak si parametry zakázky dohodnete. Jinými slovy budete nezávislá pracovní jednotka či tým. My jsme samozřejmě vždy k ruce a kromě zajištění pracovních nabídek vám rádi pomůžeme s organizací zakázky a záležitostí spojených s legální prací ve Švédsku. Mluvíme česky
Důrazně prosíme, abyste nás kontaktovali pouze v případě, že vy (a nebo vaše skupina jako celek) splňujete všechny uvedené podmínky!

Požadavky

• České občanství
• Výpis z živnostenského rejstříku, pas, potvrzení o bezdlužnosti
• Samostatnost a zodpovědný přístup
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Vlastní auto a nářadí

Nabízíme

• Dlouhodobá spolupráce
• Vyřizování formalit spojených s legální prací ve švédsku
• Možnost ubytování
• Průběžný přísun pracovních zakázek
• Zajímavý výdělek (cca 80 000kč/měsíc*)
• Zahraniční zkušenost a práce v krásném severském prostředí

Další informace

Práce je možná také pro studenty jako brigáda na léto nebo i celý rok. Pro tento případ jsou požadavky mírnější (není potřeba vlastní auto a nářadí atd.). Více informací na mailu nebo na tel.

Informace o pozici

  • Fixa Ditt hus
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický, (Švédský výhodou)
  • Plat: 80000*
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Zajímavé finanční ohodnocení. Možnost vycestovat do Švédska a poznat tento krásný severský stát.
  • Vhodné pro: řemeslníky s živností ale i šikovné manuálně zručné studenty
  • Místo pracoviště: Švédsko - Stockholm