Nabídka práce > Osetrovatel/ka v domeove pro seniory - Novy Zeland

Osetrovatel/ka v domeove pro seniory - Novy Zeland

Náplň práce

Nabizime pomoc pri zprostredkovani dlouhodobe prace v oboru na Novem Zelandu pro vybrane delnicke, stredo/vysokoskolske profese, krome uvedenych i dalsi pridruzene. Informacni servis vcetne pravniho poradenstvi, pomoc pri ziskani pracovnich viz, zajisteni ubytovani apod., vse individualne. Vhodne i pro pary.

Požadavky

Prednostne pro oblast Cantenburry – viz.zde
Pro cely NZ
Znalost anglictiny podminkou, v nekterych oborech je nutna znalost vysoke urovne.
Socialni a zdravotni pojisteni - nejedna se o nelegalni praci ani ziskani levne pracovni sily. Financni podminky jako u mistnich zamestnancu, na NZ je minimalni hruba mzda 16,50 NZD /hod., garantovano 40 hodin tydne, prescasy +50%, vyplaty jsou tydenni.
Moznost zajisteni placeneho jazykoveho kursu s prihlednutim k profesi, prip. ziskani certifikatu (licence) k provozovani zivnosti.
CV poslete v anglictine, prosim, dotazy muzete v cestine. S vaznymi zajemci se muzeme spojit prostrednictvim skypu nebo whatsappu.
Je nutno prijet na vlastni naklady, zaplatit poplatek za vyrizeni pracovniho viza, pripadne pocitat s nekolikatydennimi naklady na ubytovani a stravu pred uzavrenim pracovniho pomeru, pokud si budete chtit vybrat a rozhodnout se az na miste (vcetne osobniho pohovoru s pripadnymi zamestnavateli, coz doporucujeme).
Vyplata za prvni mesic priblizne pokryje naklady na cestu a dalsi vydaje (muze byt samozrejme mnohem vyssi). Zprostredkovatelsky poplatek na zaklade proste zprostredkovatelske smlouvy bez pravnickych a jinych klicek, ve vysi ciste vyplaty za druhy mesic prace (splatny pri jejim obdrzeni). Ferove jednani ma na Novem Zelandu zelenou – ve vsem ?

Informace o pozici

  • Job NZ
  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglictina
  • Plat: od 2000 eur
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Novy Zeland