Nabídka práce > Technik logistiky

Technik logistiky

Náplň práce

zajištění plynulého toku materiálu a výrobků dle požadavků
příjem materiálu a výrobků dle dodacích listů
expedice dle požadavků výroby
manipulace a skladování v souladu se skladovými a bezpečnostními předpisy, dodržování metod FIFO – čárový kód SAP
práce v systému SAP
provádění inventur
práce ve směnném provozu

Požadavky

prokazatelné zkušenosti na pozici skladníka (ideálně v automobilovém průmyslu)
znalost práce s čárovými kódy výhodou
zkušenosti na VZV
aktivní přístup, ochotu učit se nové věci

Nabízíme

Příležitost k profesnímu růstu, možnost dalšího vzdělávání
Zaměstnanecké benefity - stravenky v hodnotě 70Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

  • MEGATECH Industries Hlinsko s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Hlinsko