Nabídka práce > Technik normovač ve strojírenství (OBJ481)

Technik normovač ve strojírenství (OBJ481)

Náplň práce

- analýza práce a pracovního výkonu
- normovaní práce
- měření a analýza efektivity využití lidských zdrojů i strojních zařízení
- vytváření podkladů pro nabídky
- zpracovaní podkladů pro Run&Rate studie
- podněty pro neustálé zlepšovaní

Požadavky

- min SŠ vzdělání v oboru strojírenství
- praxe v oblasti průmyslového inženýrství, lean management
- znalost metod analýzy práce,
- znalost měření a normování pracovního výkonu
- znalost ergonomie pracoviště
- AJ nebo NJ komunikativně
- pokročilá práce s MS Excel
- zodpovědnost, samostatnost, smysl pro detail, týmová práce

Nabízíme

- zajímavou práci plnou výzev
- uplatnění vašich znalostí a kariérní růst
- jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy
- příjemné pracovní prostření a přátelský kolektiv
- rozvoj zkušeností v mezinárodním týmu s uplatněním cizích jazyků
- zvyšování kvalifikace formou odborných školení a jazykových kurzů
- balík firemních benefitů
- lokalita: Prostějov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Prostějov