Nabídka práce > Koordinátor testování/Specialista logistiky

Koordinátor testování/Specialista logistiky

Náplň práce

- Vedení evidence testovacího materiálu a kontrola výsledků testování
- Komunikace se zákazníky ohledně požadavků na testování a řešení nejasností a termínů dodání
- Komunikace s dodavateli služeb v oblasti testování materiálu - stanovení priorit, dohled na termíny dodání
- Participace na plánování výroby s plánovačem výroby, jeho zastupování
- Zajištění exportu testovacího materiálu, vystavování potřebné dokumentace
- Zpracování souhrnných měsíčních dat
- Provádění speciálních auditů dle potřeb firmy

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Předchozí zkušenosti na obdobní pozici nutností – nákup, plánování výroby, logistika
- AJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost PC – MS Excel, MS Access
- Analytické myšlení, flexibilita a asertivita

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé samostatné pozici ve stabilní nadnárodní průmyslové společnosti
- Práci v příjemném prostředí
- Stabilní, přátelský kolektiv
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek