Nabídka práce > Office manager

Office manager

Náplň práce

• Zajišťování chodu kanceláře, administrativní podpora a zpracování obchodní korespondence
• Zajištění rezervace ubytování a letenek, zahraničních cest pro zaměstnance společnosti
• Řizení agendy jednatele společnosti a nádřízeného zaměstnance
• Komunikace se zákazníky a obchodními partneři
• Spolupráce při vytvoření reportů z čínnosti
• Podávaní potencionalním zákaznikům informace o projektech a činnosti společnosti
• Monitorování a vedení evidenci všech zájemcu a obchodních partnerů
• Zpracování překladů pro zaměstnance společnosti

Požadavky

• SŠ s maturitou (ekonomického zaměření, ale není podmínkou)
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Znalosti práce PC ( MS Office, Outlook, Excel )
• Pozitivní přístup a samostatné jednání
• Reprezentativní vystupování
• Znalosti RJ, AJ, IT, CJ slovem a pismem je podmínkou

Nabízíme

• Možnost získání nových znalostí v oblasti poradenství a profesního rozvoje
• Odpovidající finanční ohodnocení
• Práce v mezinárodní rozvíjecijí společnosti
• Práce v centru Prahy
• Jazykové vzdělání zaměstnanců

Informace o pozici

  • Skaista s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina, Italština, Ruština
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Malá strana