Nabídka práce > Realitní makléř pro oblast Západních čech

Realitní makléř pro oblast Západních čech

Náplň práce

Čím se u nás budete zabývat?
- aktivně vyhledávat nemovitosti k prodeji či pronájmu
- zprostředkovávat koupi, prodej, pronájmy nemovitostí
- vytvářet prezentace nabízených nemovitostí
- provádět prohlídky nemovitostí
- vést obchodní případy
- komunikovat s klienty, právníky, katastry nemovitostí

Požadavky

Co by jste měli umět?
- samostatně pracovat a plánovat si svoje aktivity
- komunikovat osobně i po telefonu
- reprezentativně vystupovat
- být spolehlivý a zodpovědný
- mít obchodní myšlení
- umět pracovat s PC (Word, email, internet)
- aktivně řídit (sk. B)
- flexibilně se přizpůsobit potřebě klienta

Preferujeme lidi se zkušenostmi z oblasti prodeje nemovitostí, finančních a pojišťovacích produktů, profesionální obchodníky.

Nabízíme

- vysoké odměny za odvedenou práci
- služební automobil Mazda 6 – možné využívat v pracovní době
- parkovací místo
- vlastní PC umístěný v kanceláři
- propracovaný systém vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- vyspělý IT systém pro správu zakázek a inzerci
- velmi kvalitní inzerci a to jak na internetu tak v reprezentativních vývěskách v obchodním a lázeňském centru Karlových Varů

Informace o pozici

  • ABRA REAL s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary