Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

Vedení podvojného účetnictví včetně mezd, DPH, skladů, silniční daně atd., zajištění plnění povinností firmy (zpráv a hlášení) ve vztahu ke státním úřadům jako např. OSSZ, VZP, FÚ atd., personální práce, atd.

Požadavky

SŠ vzdělání s maturitou ekonomického zaměření nebo vyučení s maturitou ekonomického zaměření. Znalost podvojného účetnictví, dobrou znalost PC (excel, word, atd.), znalost české účetní legislativy, schopnost sledovat a aplikovat změny. Výhodou je znalost informačního systému Money S4, praxe v podvojném účetnictví ve výrobní společnosti, ŘP skupiny B. Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost, svědomitost, loajalita, orientace v problémech, schopnost týmové práce, komunikativnost a organizační schopnosti.

Nabízíme

Příjemné a přátelské pracovní prostředí, prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci, příležitost k odbornému rozvoji.

Další informace

Plný úvazek je na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou – min. 3 roky). Možné navýšení mzdy po zapracování dle praxe.

Informace o pozici

  • Ritek s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou ekonomického zaměření nebo vyučení s maturitou ekonomického zaměření
  • Plat: Od 17.000,- Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy středních škol
  • Místo pracoviště: Znojmo