Nabídka práce > Administrativní pracovník servisu

Administrativní pracovník servisu

Náplň práce

- výběrová řízení pro servisní opravy
- budete naceňovat náhradní díly
- budete hodně komunikovat (se zákazníkem i s kolegy napříč celou společností)
- čekají na vás pravidelné reporty a finanční analýzy
- administrativní úkoly - každoroční inventura skladů náhradních dílů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou
- oceníme i praxi v oddělení nákup/obchod
- min. aspoň mírně pokročilá AJ, komunikativní velkou výhodou
- vyjednávací, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

- 6 týdnů dovolené
- 2 dny Sick Days
- dotované firemní stravování
- skupinové jazykové kurzy zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity jako poukázky Flexipass, volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, firemní teambuildingové akce a jiné

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň