Nabídka práce > Nákupčí pro e-shop

Nákupčí pro e-shop

Náplň práce

Vašim hlavním úkolem bude zabezpečit optimální stav zásob na skladě a zároveň co největší dostupnost produktů. Vkládání nových produktů do nabídky e-shopu atd., nutná výborná znalost práce na PC, zpracování excelových tabulek, wordu a internetu. Dále aktivní komunikace s tuzemskými dodavateli, vyjednávání s dodavateli, vyhledávání nového sortimentu, cenotvorba a vkládání nových produktů do nabídky e-shopu

Požadavky

Min. SŠ vzdělání
Samostatný a odpovědný přístup k práci
Zkušenosti s nákupem
Výborné komunikativní schopnosti
Obchodního ducha
AJ vyhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme

Oceníme nové nápady, spolehlivost, samostatnost, kvalitní práci a rychlost
Odpovídající platové hodnocení,
Různorodou práci a slušné finanční ohodnocení
Pohyblivou pracovní dobu dle vlastního rozvrhu - práce z domu.
Mzda v % dle výše zisku.

Telefon: 222 311 991

Informace o pozici

  • Otrino invest s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: podíl ze zisku
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží