Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Hledáme studenta, či maminku na mateřské dovolené, která si chce přivydělat. Zabýváme se poradenstvím v potravinářství a potřebujeme posilu do týmu, která se nebojí zvednout telefon a zavolat. Vhodné pro osoby, které znají problematiku HACCP a kvality. Potřebujeme člověka který začne pracovat a budou vidět výsledky. Výše výdělku závisí jen na Vás. Práce je z pohodlí domova a můžete ji dělat kdykoliv se Vám zachce.

Požadavky

Spolehlivost, pracovitost. Nabízíme možnost dalšího rozvoje a postupu v rostoucí společnosti. Osoby, které nemají zkušenosti zaškolíme.

Nabízíme

Volnou pracovní dobu, zaškolení, možnost dlouhodobé spolupráce a osobního rozvoje.

Informace o pozici

  • Potravinarske poradenstvi s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Chemie a potravinářství, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: středoškolské, vysokoškolské
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty vysokoškoláky, ženy na mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou, Praha