Nabídka práce > všeobecná sestra / zdravotnický asistent

všeobecná sestra / zdravotnický asistent

Náplň práce

Ambulantní provoz po-pá 08:00-20:00 (ranní/odpolední směny či 12hod směny) - 30hod./týdně, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, odběr biologického materiálu, CRP, EKG, znalost programu PC Doktor velkou výhodou.

Požadavky

Aktivní a zodpovědný přístup, organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, týmový duch, flexibilita, proklientský přístup, dobrý time management.

Nabízíme

Nabízíme práci na HPP v ambulanci v Praze 4 - Braník a Praze 6 - Dejvice. Ambulantní provoz po-pá 08:00-20:00 (ranní/odpolední směny či 12hod směny) - 30hod./týdně, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, kreativní dynamická práce, odpovídající platové ohodnocení, dovolená 5 týdnů. Práce vhodná ke studiu.

Další informace

Práce na HPP, nástup možný ihned, v případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na emailovou adresu viz níže. Do předmětu uveďte ZS Dejvice nebo ZS Braník.

Informace o pozici

  • Moje Ambulance a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: středoškolské s maturitou, vyšší odborné, vysokoškolské
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 17000 - 22000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: studující
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Braník, Praha 6 - Dejvice