Nabídka práce > Asistentka / Asistent prodeje mobilního příslušenství

Asistentka / Asistent prodeje mobilního příslušenství

Náplň práce

Pro náš stánek v OC Frýda ve Frýdku - Místku přijmeme do svého týmu asistenta/asistentku prodeje mobilního příslušenství.
Co bude náplní Vaší práce?
- Poradenství zákazníkům
- Zodpovědnost za vzhled stánku
( doplňování zboží,aranžování zboží dle firemních standardů,apod.)
- Prodej

Požadavky

Prodejce, kterého baví komunikace se zákazníky a prodej. Příjemné vystupování, pracovitost,spolehlivost, zodpovědnost, dynamický a aktivní přístup k práci.Věk nad 18let.
Ochota učit se novým věcem.
Praxe v prodeji a znalost příslušenství k mobilním telefonům vítána.

Nabízíme

Dlouhodobou práci v zázemí stabilní společnosti,dle osobní domluvy také možnost nastavení směn krátký/dlouhý týden,otvírací doba PO-NE od 10.00-20.00hod. Fixní plat 14.000,- čistého po zkušební době 15.000,- čistého včetně čtvrtletních odměn ve formě prémií a osobního ohodnocení.

Informace o pozici

  • GBPOWER CZ, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, základy Angličtina
  • Plat: fix 14000,- čistého
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Čtvrtletní prémie + osobní ohodnocení
  • Vhodné pro: 18-30 let
  • Místo pracoviště: OC Frýda Frýdek - Místek