Nabídka práce > Konzultant

Konzultant

Náplň práce

Hledáme obchodníky, vůdce, bojovníky za uspěch, lidi, kteří se neustále učí a chtěji něceho v životě dosáhnout.
Chceš se naučit, jak se dělá byznys v mezinárodní společnosti, která hraje první ligu na celosvětovém trhu?
Pak jsi tady správně…
Říka ti něco finanční sektor od Burzy přes kryptoměny jako Bitcoin apod. případné fondy?Pokud ne, nevadí díky skvělému školení od těch nejlepších se vše za velmi krátký čas naučís a okusíš sílu a touhu jít dál a budovat další kroky, proto se stát uspěšným.

Požadavky

1) Příjemné a reprezentativní vystupování
2) Komunikativní jednání
3) Cílevědomost
4) Znalost PC na zákládní úrovni
5) Znalost jazyku není potřeba, ale je výhodou.
6) Vhodné pro absolventy, ovšem ve věku se meze nekladou stejně tak, jako v kreativitě

Nabízíme

1) Fixní platové ohodnocení a provize ve velmi zajímavém ceníku
2) Nabízíme velkou škálu benefitu formou bonusů
3) Naše reprezentativní pracovište má krásný panoramatický výhled na celou Prahu
4) Přátelské prostředí
5) Samozřejmostí je i kariérní růst
6) Práce na HPP nebo ŽL.

Další informace

V každém z nás dřímá vlk a třeba to budeš právě Ty, nebo Vy, kteří ho probudí.

Děkujeme za přečtení inzerátu a budeme se těšit na následné životopisy a případné pohovory. S přáním hezkého dne García BB

Informace o pozici

  • BB
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Cesky rodily mluvci
  • Plat: Od 20 000 tis. Kc. Do 1 mil. Kc.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 1000 Kc. Do neomezene
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Hvezdova 1716/2b