Nabídka práce > Hledáme zkušené dispečery

Hledáme zkušené dispečery

Náplň práce

- intenzivní komunikace s kolegy v týmu dispečinku
- spolupráce s kolegy ze všech oddělení ve firmě
- komunikace s našimi stálými, ale i novými zákazníky
- přímá denní komunikace s vedením firmy
- plánování práce a tras pro naše vlastní firemní vozidla
- úzká každodenní spolupráce s týmem našich řidičů
- vedení detailního přehledu a evidence
a spoustu dalších zajímavých činností :-)

Požadavky

- praxe na pozici dispečer výhodou
- aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (Aj, Nj, Fr)
- aktivní znalost práce na PC (MS Office)
- časová flexibilita
- odpovědnost a loajalita vůči firmě
- maximální pracovní nasazení
- pozitivní myšlení a uvažování
- týmový hráč
- ochota se neustále vzdělávat a pracovat na sobě
- precizní přístup k zadaným úkolům

Nabízíme

- práci ve špičkovém týmu našeho dispečinku
- práci v prostředí neustále se rozvíjející a stabilní firmy
- práci s nejmodernějším systémem sledování vozového parku
- příležitost k odbornému ale i osobnímu růstu
- adekvátní finanční ohodnocení
- bonusy, jejichž formu a hodnotu máte plně ve svých rukou
- zasvěcení do naší unikátní firemní filozofie

Informace o pozici

  • JP Spedition & Transport s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou (v oboru dopravy výhodou)
  • Požadované jazyky: aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (Aj, Nj, Fr)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: firemní vzdělávací program (kurzy, semináře, školení), jazykové kurzy přímo v sídle společnosti
  • Vhodné pro: zkušené dispečery s praxí
  • Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou