Nabídka práce > Elitní obchodník po telefonu (HPP,22 000 Kč FIX!)

Elitní obchodník po telefonu (HPP,22 000 Kč FIX!)

Náplň práce

Co Vás čeká?
* telefonický kontakt s klienty
* aktivní telemarketing
* akvizice
* administrativní činnost (spojená s vyřizováním klientských požadavků)
* práce na úspěšném projektu v rámci investiční skupiny KKCG

Požadavky

Co by Vám nemělo chybět?
* nadšení a vášeň pro obchod
* odhodlání, ambice a chuť vyniknout
* výborné komunikační a argumentační dovednosti
* příjemný hlasový projev bez logopedických vad
* samostatnost
* proaktivní přístup
* ochota a chuť učit se novým věcem
* uživatelská znalost práce s PC

Nabízíme

Společnost Conectart s. r. o., člen skupiny KKCG, nabízí úplné portfolio služeb kontaktních center a je jedním z nejrychleji rostoucích domácích operátorů v oblasti „Business Process Outsourcing“ (BPO). V současné době pro nás pracuje více než 450 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy, kteří budou pracovat na stávajících nebo nových projektech pro naše partnery.

V roce 2015 jsme získali prestižní ocenění Czech Contact Center Award - 1. místo v kategorii Inbound projekty.

10 důvodů, proč u nás pracovat:
1. Jsme prosperující firma s velkým růstovým potenciálem, nabízíme silné zázemí investiční skupiny KKCG
2. Jsme fér a vážíme si práce svých lidí
3. Snažíme se zaměstnancům vycházet vstříc - nabízíme spolupráci na HPP i DPČ
4. Dostanete u nás nadstandardní nástupní FIXNÍ mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí
5. Umíme ocenit schopnosti, nasazení a výsledky, proto máme propracovaný systém provizí
6. S radostí svým lidem poskytujeme prostor k seberealizaci a profesnímu růstu
7. Snažíme se podporovat naše zaměstnance v jejich rozvoji - poskytneme vám zaškolení a následné profesní vzdělávání
8. Pracujeme v přátelském kolektivu
9. Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání a další)
10. Příjemné moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

  • Conectart s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 22 000 Kč FIX
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
  • Vhodné pro: Pozice je vhodná pro absolventy, osoby na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: K Žižkovu 851/4, Praha – Vysočany