Nabídka práce > TRENÉRKA KRUHOVÉHO TRÉNINKU

TRENÉRKA KRUHOVÉHO TRÉNINKU

Náplň práce

- péče o klientky
- předcvičování

Požadavky

- kladný vztah ke sportu a zdravému životnímu stylu
- zodpovědnost, samostatnost
- příjemné vystupování, komunikativnost
- zkušenosti s předcvičováním výhodou (ne podmínkou)

Nabízíme

- zaškolení
- příjemný kolektiv
- práce hlavně v odpoledních hodinách (vhodné pro studentky) + práce v sobotu dopoledne a o svátcích dopoledne
- v době mimo pracovní dobu možnost zdarma využívat prostory ke cvičení

Další informace

PŘIDEJ SE K NÁM !!!!! :)
Od BŘEZNA/DUBNA hledáme do týmu na dlouhodobou spolupráci 1-2 usměvavé, slečny nebo dámy jakéhokoliv věku, s příjemným vystupováním a láskou ke sportu.

Informace o pozici

  • MRS.SPORTY
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 80 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty, maminky na mateřské,
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou