Nabídka práce > Pracovník ověřování úvěruschopnosti

Pracovník ověřování úvěruschopnosti

Náplň práce

• Zákaznická podpora klientů
• Posouzení žádosti o úvěr
• Emailová a telefonická komunikace
• Spolupráce v rámci oddělení
Jedná se o aktivní zákaznickou podporu klientů, kteří projevili zájem o úvěr, případně jsou v prodlení.

Požadavky

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• Dobré komunikační dovednosti (výbočnou češtinu slovem i písmem, RJ/AJ výhodou)
• Zkušenosti na pozici (praxe min. 1rok)
• Čistý trestní rejstřík
• Příjemné vystupování
• Zodpovědnost
• nástup dohodou, nejlépe IHNED

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout:
• Stabilní práci z kanceláře s možností se rozvíjet a pracovat na různých zajímavých projektech
• Práci v mezinárodní společnosti
• Zaškolení a podpora
• Aktivní podporu od nadřízeného a všech kolegů
• Plat: od 20.000,- Kč/měs.
• Motivující finanční ohodnocení po zkušební době
• Přátelský, mladý kolektiv

Další informace

Orange finance s.r.o. je mezinárodní společnost se zastoupením v České republice. Našim hlavním předmětem podnikáni je on-line financování a aktivity spojené s finančními produkty.

Informace o pozici

  • Orange finance, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština slovem i písmem, RJ/AJ výhodou
  • Plat: od 20000kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha - 8