Nabídka práce > TISKOVÝ/Á MLUVČÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

TISKOVÝ/Á MLUVČÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Máte vynikající komunikační dovednosti a přátele v televizi nebo rádiu?

- Jste TEN organizační typ, který má zkušenosti s přípravou konferencí a akcí.

- Your english is fluent and excellent

- Jestli se můžete pochlubit úspěchy z této sféry, neváhejte se nám ozvat, čekáme na Vás.

Požadavky

Nechceme nováčka, který neví na koho se obrátit, chceme SAMOSTATNOU osobu.

Nechceme člověka, který je nestabilní a nekomunikativní, chceme TAHOUNA, který bude řídit naše firemní akce, bude VYSTUPOVAT na kamery, bude KOMUNIKOVAT s médii.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky - jazykové kurzy s drobným doplatkem - 5 týdnů dovolené otevřenou komunikaci a přátelské pracovní prostředí - zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti s unikátním know-how - dostatečný prostor pro využití vlastních zkušenos
  • Místo pracoviště: Hradec Králové