Nabídka práce > ŠAFÁŘ FARMY, okres Rychnov nad Kněžnou

ŠAFÁŘ FARMY, okres Rychnov nad Kněžnou

Náplň práce

Máte vzdělání v zemědělském oboru a práce na farmě Vám byla vždy blízká?

Troufáte si na stádo 350 kusů masného simentálu?

Pokud máte předchozí zkušenosti na pozici ŠAFÁŘ, reagujte na tento inzerát!

Co bude Vaší náplní práce?

- kontrola pastvin a stájí
- delegování úkolů podřízeným
- zjišťování zdravotního stavu zvířat
- komunikace s veterinářem

Požadavky

- Vzdělání v zemědělském oboru
- Zkušenost s vedením týmu lidí
- Komplexní znalosti v oboru zootechnika, agronomie, mechanizace
- Řidičský průkaz skupin B a T
- Samostatnost, férové jednání

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční odměny - Stravenky v hodnotě 80Kč - Firemní automobil - Bydlení 6+1 v místě výkonu práce s vlastní garáží a zahradou
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou