Nabídka práce > DIGITAL MARKETING SPECIALIST, Hradec Králové #digital

DIGITAL MARKETING SPECIALIST, Hradec Králové #digital

Náplň práce

Hledáme kreativního a organizačně schopného člověka orientovaného na výsledek.

Hledáme člověka se zkušenostmi z marketingu a zároveň z HR.

Náplní práce bude:

- definování strategie a akčního plánu založeného na plánu náboru (komunikační mix, cílení, kalendář akcí, obsah sdělení, benchmark atd.)
- organizace a koordinace většiny marketingových aktivit
- spolupráce s externími dodavateli
- komunikace na sociálních sítích a dalších médiích
- úzký kontakt s celým HR týmem

Požadavky

- zkušenosti v marketingu min. 2 roky
- znalosti nejmodernějších nástrojů a metod především v oblasti online marketingu
- výhodou jsou znalost IT prostředí a zkušenost s prací ve společnosti s velmi otevřenou firemní kulturou
- znalost anglického jazyka a hlavně jeho aktivní využití (možnost občas vyjet do zahraničí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvky na ŽP/PP - jídelna v místě výkonu práce - placené jazykové lekce
  • Místo pracoviště: Hradec Králové