Nabídka práce > PROGRAMÁTOR C++, HRADEC KRÁLOVÉ

PROGRAMÁTOR C++, HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Láká Vás práce s těmi nejmodernějšími technologiemi?

Chcete se něčemu přiučit od zkušených programátorů?

Hledáme vývojáře do Hradce Králové!

Co Vás čeká?

- vývoj v jazyce C++
- vývoj agilní formou – metodika SCRUM
- support SW konzultantům
- práce na projektech v prostředí C# . Net, JavaScript/TypeScript, Java

A hlavně, práce ve velmi příjemném prostředí s možností zahrát si třeba stolní fotbálek :-)

Požadavky

- dobrá znalost C++ a STL
- přehled v HTML, CSS, .NET, JavaScript, TypeScript
- komunikativní angličtina
- chuť učit se novým technologiím

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvky na ŽP/PP - stravenky - program Cafateria - jídelna v místě výkonu práce - časté firemní akce a jazyková+produktová školení - stabilní zahraniční společnost - moderní budová, skvělé pracovní prostředí, moderní
  • Místo pracoviště: Hradec Králové