Nabídka práce > PODPORA PLÁNOVÁNÍ junior s AJ | Humpolecko

PODPORA PLÁNOVÁNÍ junior s AJ | Humpolecko

Náplň práce

Domluvíš se anglicky a Excel máš absolutně v malíku? Pojď získat praxi v našem týmu jako podpora plánování do výroby.

Kontingenční tabulky, grafy, statistiky, plánování výroby, práce s velkými daty - to bude tvůj denní chleba. V tomto ohledu není čas na zaučování - Excel ti zkrátka musí říkat pane.

Všechno ostatní tě naučíme :) Tvým úkolem bude podpora plánování výroby, denní zadávání dat do systému, vedení příslušné dokumentace, příprava statistik. Analytické schopnosti a systematičnost - obojí se ti bude pro tuto práci hodit.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- středně pokročilá AJ slovem i písmem (převážně budeš komunikovat písemně)
- práce na PC, zejména EXCEL! (kontingenční tabulky, funkce, velká data, propojení sešitů, vzorce, atd.)
- aktivní přístup, pečlivost, organizační schopnosti, systematičnost a analytické myšlení
- chuť učit se novým věcem, protože budeš mít možnost posouvat se na další pozice v rámci společnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Proč se ti u nás bude líbit? - získáš skvělou praxi v automotive a budeš se moci učit od profíků - kromě toho máš možnost vypracovat se na vyšší pozice v rámci společnosti - poznáš prostředí nadnárodní firmy Jako benefit od nás dostaneš: - mzda podl
  • Místo pracoviště: Humpolec