Nabídka práce > IT specialista Humpolec 30 000 Kč/měs.

IT specialista Humpolec 30 000 Kč/měs.

Náplň práce

Vidíte svoji budoucnost v oboru IT? Myslíte si, že dokážete poradit kolegům s běžnými záležitostmi ohledně SW i HR? Pokud ano, nabízíme Vám příležitost v pozici IT specialisty.

Co bude Vaší náplní?
- správa serverů a databází a zavádění nových systémů
- komunikace s externími IT dodavateli
- zodpovědnost za dodavatele, jejich výběr a nákup služeb a zařízení
- technická údržba PC, sítí a další výpočetní techniky
- údrbža SW

Požadavky

Jsme nakloněni jak zkušeným ajťákům, tak šikovnému absolventovi.

Bez čeho se ale neobejdeme:
- angličtina na úrovni pro běžnou komunikaci (vedení naší firmy česky neumí) :-)
- vzdělání v oblasti IT nebo prokazatelná praxe

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - samostantou pozici, kde si organizujete pracovní náplň podle sebe - příležitost také pro absolventy v IT oblasti! - stravenky - příspěvek na jazykové vzdělávání - další zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Humpolec