Nabídka práce > HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ, Českobudějovicko

HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ, Českobudějovicko

Náplň práce

Významný zahraniční klient na Českobudějovicku hledá do svého týmu zkušeného STAVBYVEDOUCÍHO. Máte odpovídající vzdělání, praxi na stejné pozici a právě přemýšlíte o změně ve Vaší kariéře? V tom případě neváhejte a využijte jedinečné šance zúročit své zkušenosti pro perspektivního zaměstnavatele!

Budete zodpovídat za tuto pracovní náplň:
- řízení stavebních prací
- řízení kolektivu v rámci divize
- koordinace dodávek v rámci celé stavby
- kontrola prováděných prací subdodavateli
- dodržování termínů a smluvních podmínek
- vyhodnocování harmonogramu stavby

Pokud máte se zmíněnými požadavky zkušenosti, určitě pošlete Váš životopis na email miluse.holbova@grafton.cz co nejdříve.
Nástup na pozici je možný IHNED!

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- praxe na obdobné pozici ve stavebnictví podmínkou
- čtení v technické dokumentaci
- autorizace v oboru Pozemní stavby výhodou
- cizí jazyk výhodou
- výborná uživatelská znalost MS Office
- aktivní řešení situací
- výborné organizační a komunikativní schopnosti

Nástup možný IHNED!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - služební auto - služební PC a telefon - systém vzdělávání v oboru a odborná školení Zaměstnavatel nabízí dlouhodobou perspektivu v silné zahraniční společnosti, osobní rozvoj, velmi dobré technické zázemí, motivační finanční ohodnocení a
  • Místo pracoviště: České Budějovice