Nabídka práce > Manažer týmu finančních konzultantů (OBJ104)

Manažer týmu finančních konzultantů (OBJ104)

Náplň práce

- řízení obchodního týmu konzultantů
- nastavení a sledování personálních procesů v týmu
- realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti týmu
- jednání s VIP klienty a firemními zákazníky
- aktivní budování image firmy

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti s vedením obchodního týmu
- prokazatelné obchodní úspěchy a profesionální přístup
- rozhodnost, samostatnost a loajalitu
chuť, zkušenost a cíl řídit kvalitní a úspěšný obchodní tým
- proaktivní a kreativní přístup při řešení problémů
- manažerské schopnosti
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

- informační a logistické zázemí centrály společnosti
- firemní vzdělávání
- profesionální a motivující pracovní vztahy
- motivující odměny
- možnost profesního růstu
- sociální program

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek