Nabídka práce > STATIK DŘEVĚNÝCH KONSTRUKCÍ, Tábor

STATIK DŘEVĚNÝCH KONSTRUKCÍ, Tábor

Náplň práce

Mezinárodní společnost se sídlem na Táborsku hledá do svých řad nového Statika dřevěných konstrukcí.

Na této pozici budete zodpovědní především za navrhování a statické posudky nosných konstrukcí, statické výpočty pro prováděcí a výrobní dokumentaci apod.

Pozice je vhodná i pro absolventy s podmínkou vystudovaného VŠ oboru konstrukce staveb.

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru stavebnictví
- praxe v oboru výhodou
- PC znalosti: AutoCAD podmínkou, SCIA, RSTAB nebo DLUBAL výhodou
- spolehlivost a pečlivost
- komunikativnost
- znalost NJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní firmě - široké uplatnění odborných znalostí v praxi - výhodné platové podmínky (13. a 14. plat) - zaměstnanecké výhody - profesní růst
  • Místo pracoviště: Tábor