Nabídka práce > PROJECT MANAGER, stavebnictví, Německo

PROJECT MANAGER, stavebnictví, Německo

Náplň práce

Hledáme zkušeného projektového manažera pro Německý trh - stavebnictví, výroba ocelových konstrukcí.

Vaším úkolem bude:

- řízení projektů (cca 90% času v zahraničí - převážně Německo)
- příprava a kontrola projektové dokumentace
- komunikace se zákazníky, s investory
- zajištění správnosti a efektivnosti projektu ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti (logistika, nákup, finance, výroba)

Požadavky

- VŠ vzdělání stavebního směru
- praxe na obdobné pozici podmínkou
- zkušenosti s projektovým managementem
- NJ na velmi dobré úrovni, AJ středně pokročilá znalost
- dobré komunikační schopnosti
- efektivní časový management

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 60000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - profesní perspektivu v zázemí silné - mezinárodní firmy - motivující platové ohodnocení - systém firemních benefitů - možnost profesního vzdělávání - termín nástupu dle dohody
  • Místo pracoviště: České Budějovice