Nabídka práce > Projektový manažer, 60 000-80 000 Kč

Projektový manažer, 60 000-80 000 Kč

Náplň práce

Vyznáte se ve stavbě průmyslových projektů (skladů, výrobních hal) a chtěli byste být součástí nového projektu?

Hledáme stavaře od přírody, který bude schopen vést stavbu od A do Z.
Potřebujeme člověka, který bude dohlížet na celý proces stavby:

- kvalitu
- rozpočet
- časový plán
- práci s dokumentací
- komunikaci s dodavateli a zákazníky

Požadavky

- VŠ vzdělání - nejlépe obor pozemního stavitelství
- 3 roky zkušeností na pozici Projektového vedoucího/ Stavbyvedoucího
- znalost anglického jazyka rozhodně výhodou
- samostatnost a dobrý time management

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Možnost jazykového vzdělávání - Flexibilní pracovní dobu - Smlouvu na dobu neurčitou - Catering na pracovišti - snídaně, obědy, večeře
  • Místo pracoviště: Cheb