Nabídka práce > Technik elektro OBJ589

Technik elektro OBJ589

Náplň práce

• realizace operativní údržby,
• odstranění provozních závad na strojním zařízení
• udržování strojního, pneumatického, hydraulického a elektronického zařízení

Požadavky

• SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
• platná vyhláška § 50
• zkušenost z oblasti údržby vstřikovacích lisů
• znalost pneumatických a hydraulických systémů
• samostatnost, rozhodnost, technické myšlení
• možnost pracovat na směny

Nabízíme

• profesní a odborný růst
• práci v mezinárodní společnosti
• nadstandardní finanční ohodnocení
• velké množství kurzů v rámci osobního i profesního rozvoje
• pracoviště: Jablonec nad Nisou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) pomocí tlačítka Odpovědět na inzerát a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SOU nebo SŠT
  • Plat: 20000 - 30000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou