Nabídka práce > Designér mobilních aplikací

Designér mobilních aplikací

Náplň práce

Chtěl by ses zapojit do inovativních projektů, kde bude tvoje práce vidět? Baví tě hrát si s designem, promýšlet co bude fungovat a jak, a pak to i kreslit? Štvou tě nesmyslné požadavky klientů? Chceš na projektu makat do hloubky a vypiplat appku k dokonalosti?

Slevomat má jako jeden z mála českých internetových projektů vlastní tým vývojářů mobilních aplikací pro iOS i Android. A ti potřebují dostávat designy pro svoji práci - potřebují kouzelníka, který vyřeší uživatelské interakce a dotáhne uživatelské prostředí k perfektnímu výsledku!

Budeš navrhovat mobilní appku Slevomatu pro zákazníky, appku pro firmy inzerující na Slevomatu a také spoustu nových appek, které chystáme. Budeš si s nimi moct pořádně vyhrát, rozvíjet je v delším období a být na ně hrdý jako na výsledek své práce.

Na čem bys dělal:

Navrhování UI mobilních aplikací
Práce s feedbackem od zákazníků a z dat
Diskuse s týmem

Požadavky

Co očekáváme od tebe:

Nadšení pro design mobilních appek
Ideálně nějaké zkušenosti s grafikou, ale dají se i nahradit tím nadšením
Práce s Photoshop/Sketch
Chuť samostatně pracovat a být otevřený feedbacku/diskusi
Kreativní střevo

Nabízíme

Proč se nám ozvat:

Interní tým vývojářů pro mobilní appky - rychlá komunikace, možnost dělat jakékoliv změny
Vývoj probíhá agilně, v krátkých cyklech - možnost rychle vyzkoušet návrhy, dělat změny a iterovat
Zaměření na několik appek, které si můžeš “vypiplat”
Velké inovační ambice - ze Slevomatu děláme čím dál tím víc super místo pro inspiraci a cestování
Práce v týmu designérů (aktuálně 2) a produkťáků (aktuálně 3)
Flexibilní pracovní doba a možnost home office
Dobré platové ohodnocení
Placená školení a konference, firemní rozpočet na nákup technických vychytávek
Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
Řada úžasných restaurací a hospod dosažitelných pěšky z kanclu

Další informace

V případě zájmu zašli své CV spolu s ukázkami své práce na prace@slevomat.cz.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha