Nabídka práce > INVESTIČNÍ TECHNIK

INVESTIČNÍ TECHNIK

Náplň práce

- zahrnuje řízení investičních projektů vč. sledování finančního čerpání projektů a plnění časového harmonogramu
- podílení se na technickém řešení při realizaci investiční akcí, na vypracování projektové dokumentace a odhadu finančních nákladů
- účast na výběrových řízeních na investiční akce
- provádění technického dozoru a zabezpečení zadávání a koordinace veškerých prací vyžadovaných investičním projektem
- zajišťuvání předání dokončených staveb, pořízených strojů a zařízení do provozu
- spolupráce s úsekem Financování, Účetnictví aj.

Požadavky

- SŠ, příp. VŠ strojního nebo stavebního zaměření
- uvítáme zkušenost s řízením investičních projektů
- využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni, práce v SAP je pro Vás výhodou
- výhodou je také znalost práce v Autodesk BIM
- znalost AJ požadujeme na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti - technické vybavení a zaškolení - vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami - možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj
  • Místo pracoviště: Šumperk