Nabídka práce > STAVEBNÍ DĚLNÍK a ŘIDIČ

STAVEBNÍ DĚLNÍK a ŘIDIČ

Náplň práce

Hledáme STAVEBNÍ DĚLNÍKY pro společnost zabývající se opravami kanalizace a potrubí.

budete jednak řídit služební vozový park
budete obsluhovat různé stavební stroje a přístroje
budete aplikovat sondy do potrubí a zjišťovat tak kde je co potřeba opravit
budete ve spolupráci s kolegy opravovat vadná potrubí, vyměňovat díly, vkládat vložky apod.
práce je po-pá na ranní směny
6-14,30 základní pracovní doba, ale jsou možné odchylky v závislosti na potřebách
Opravy se provádějí u anšich klientů v rámci Č, z 50% budete také mimo základnu v Olomouci. Možné i 2 a více denní služební cesty.

Požadavky

- časová flexibilita
- ochota pracovat na zakázkách mimo Olomouc zhruba v 50%případů (více v létě)
- fyzická zdatnost
- ŘP sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dobrá mzda s postupným růstem - možnost profesního rozvoje - stravenky - 25 dní dovolené - moderní technologie - stabilní a dlouhodobá práce
  • Místo pracoviště: Olomouc