Nabídka práce > Product Specialist | neurologie a psychiatrie

Product Specialist | neurologie a psychiatrie

Náplň práce

Jste zkušený na obchodních pozicích ve farmacii? Láká Vás oblast psychiatrie a neurologie?

Pro generickou společnost, se silným portfoliem na trhu hledáme Product Specialistu pro neurologie a psychiatrii.

Náplň práce:
* propagace svěřeného portfolia produktů z oblasti psychiatrie a neurologie
* příprava odborných seminářů
* pravidelné návštěvy klientů
* udržování a rozvíjení vztahů s klienty

Požadavky

* SŠ / VŠ vzdělání, ideálně v přírodních vědách
* zkušenost na obchodní pozici ve farmacii podmínkou
* komunikativní dovednosti
* prezenční dovednosti
* organizovanost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * auto i k osobním účelům * příspěvek na stravování * telefon a notebook * vzdělávací kurzy * důchodové pojištění
  • Místo pracoviště: Mělník