Nabídka práce > Kadeřnik/ce (Junior a Senior)

Kadeřnik/ce (Junior a Senior)

Náplň práce

Stříhání vlasů (dámské a panské střihaní), mytí a provádění masáží hlavy, tónování a barvení vlasů, styling, regenerace vlasů, odbarvování a melírování vlasů (flamboyage/balayage).

Požadavky

Junior stylust: Požadujeme chuť do práce, vyučení v oboru (vhodné i pro absolventy bez praxe), příjemné vystupování, znalost jazyků výhodou.
Senior stylist: Požadujeme vzdělání v oboru kadeřnice, praxi v oboru min 2 roky, kreativitu, samostatnost, příjemné vystupování a reprezentativní vzhled, znalost jazyků výhodou.

Nabízíme

Nabízíme pravidelná školení (taky v zahraničí), teambuildingy, zajímavé finanční ohodnocení, osobní bonusy +% z tržby, moderní pracovní prostředí, mladý přátelsky kolektiv, možnost profesního růstu.

Informace o pozici

  • James Blond
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Osobní benefity, % z tržby
  • Vhodné pro: Absolventy bez praxe
  • Místo pracoviště: Krizikova 29, Karlín (m.Florenc)