Nabídka práce > Radiochemik - operátor výroby

Radiochemik - operátor výroby

Náplň práce

• Samostatná výroba radiofarmaceutických léčivých přípravků v regulovaném režimu Správné výrobní praxe
• Samostatná obsluha terčových aparatur pro výrobu radionuklidů
• Monitoring prostředí výroby radiofarmak
• Podíl na vývoji a validacích nových výrobních postupů
• Podíl na údržbě a kvalifikacích výrobního zařízení

Požadavky

• Úplné střední vzdělání chemického směru
• Nevadí Vám práce v noci – výroby probíhají ve večerních a nočních hodinách
• Vzhledem k občasné manipulaci s přepravními kontejnery (hmotnost až 25 kg) pozice vhodná pro muže
• Praxe v oblasti práce se zdroji ionizujícího záření a Správné výrobní praxe výhodou, nikoliv podmínkou
• Základní znalost výpočetní techniky (MS Office - MS Excel, MS Word)
• Základní pasivní znalost AJ
• Zodpovědnost, samostatnost a odolnost proti stresu podmínkou

Nabízíme

• Práci v profesionálním prostředí a možnost rozvoje v týmu odborníků
• Mzdové ohodnocení 25 000 – 30 000 Kč
• 6 týdnů dovolené
• Dotované stravenky (dotace 78% ceny)
• Možnost využít specifických odborných kurzů
• Výbornou dopravní dostupnost z Prahy i z Kralup nad Vltavou - vlak, autobus

Informace o pozici

  • RadioMedic s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: pasivní znalost AJ
  • Plat: 25000 - 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 6 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování
  • Místo pracoviště: Řež