Nabídka práce > Automechanik, Autoelektrikář, Diagnostik

Automechanik, Autoelektrikář, Diagnostik

Náplň práce

Znalost mechanické i elektronické stránky automobilů , využijete k odstranění záv.ad vozidel našich zákazníků.

Požadavky

Pracovní nasazení, zkušenosti, chuť učit se novým věcem , práce s odbornými diagnostickými software a znalost problematiky výhodou. Logické i praktické myšlení .

Nabízíme

Práci ve stabilním kolektivu, převážně mladších lidí. Osobní ohodnocení dle pracovních výsledků a odvedené práce.

Další informace

Autoservis s tradicí od roku 1997. Servis vozidel všech značek, především koncernových vozidel a značky Ford.

Informace o pozici

  • PROKOS S.R.O.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina výhodou
  • Plat: 20 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravování, firemní benefity, pevná pracovní doba, pomoc při hledání bydlení, možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Vhodné pro: absoloventy odborných učilišť se zaměřením na automobilový provoz i pro ty kdo mají praxi v oboru
  • Místo pracoviště: Roztoky u Prahy